imprezy okolicznościowe kostrzyn

Wesela

wesela w kostrzynie

Wesela w Hotelu Bastion

Zapraszamy Państwa do zorganizowania wesela w Hotelu Bastion w Kostrzynie.
Wybierając naszą ofertę mogą Państwo być pewni, że zarówno Para Młoda, Rodzice jak i Goście zapamiętają ten dzień jako wspaniałe przeżycie. Wyśmienita kuchnia, wspaniałe miejsce oraz profesjonalna i uśmiechnięta obsługa sprawią, że uroczystość ta będzie pełna uroku i elegancji, wymarzona pod każdym względem. Mamy możliwość zorganizowania zarówno kameralnego przyjęcia weselnego liczącego kilkanaście osób, uroczystego bankietu, jak również dużego wesela na ponad 100 osób z parkietem, sceną dla DJ lub orkiestry czy miejscem na stół wiejski oraz bufet kawowy. Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowane sale bankietowe.

wesela w kostrzynie

Indywidualna oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno stoły podłużne jak i okrągłe. Sala umożliwia różne konfiguracje ustawień stołów.
Dodatkowym atutem naszego obiektu jest 100 pokojowa baza noclegowa. Na noc weselną dla Państwa Gości Hotel zapewnia specjalne ceny noclegów, natomiast Parze Młodej oddajemy do dyspozycji Apartament gratis. Dodatkowe wyjście z Sali na teren zielony oraz altanę będzie dla Państwa gości dodatkowym atrybutem w letnie, ciepłe dni. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel. Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy dla Państwa spersonalizowaną ofertę. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć, zarówno na stronie internetowej, jak również na naszych profilach społecznościowych.

Dlaczego my


Przestronna sala bankietowa
Profesjonalna obsługa
Wyśmienite jedzenie
Nowoczesna klimatyzacja
Najwyższej klasy sprzęt nagłaśniający
Projektor multimedialny
Bezprzewodowy dostęp do Internetu
Gustowne wnętrze
Dogodna lokalizacja
Przestronny parking
Realizujemy indywidualne wymagania
Ekskluzywne pokoje

Zapraszamy do kontaktu