imprezy okolicznościowe hotel bastion

Imprezy okolicznościowe

Organizacja imprez w hotelu Bastion

Dla osób zainteresowanych organizacją dużych uroczystości typu wesele lub rocznice przygotowaliśmy idealne miejsce, które zachwyci każdego z gości. Sala bankietowa została zaprojektowana z najdrobniejszą precyzją, a każdy jej fragment jest niezwykle dopracowany pod względem estetycznym. Delikatne, współgrające ze sobą barwy i gustownie urządzone wnętrze wprawią w magiczny nastrój.
Profesjonalna obsługa zadba o najdrobniejszą potrzebę i będzie do dyspozycji gości przez cały czas. Wyśmienite jedzenie jakie oferujemy, usatysfakcjonuje najwybitniejszego smakosza. Sala bankietowa wyposażona została w nowoczesny system klimatyzacji dzięki któremu w pomieszczeniu panuje optymalna temperatura. Posiadamy również najwyższej klasy sprzęt nagłaśniający oraz projektor, które umilą tę wyjątkową noc.

Indywidualne podejście

Na specjalne życzenie klientów jesteśmy w stanie spełnić dodatkowe, indywidualne wymagania organizacyjno-aranżacyjne. Umożliwiamy również całodobowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu poprzez lokalną sieć, a po przetańczonej nocy zapraszamy na spokojny sen do jednego z naszych ekskluzywnych pokoi. Aby sprawdzić dostępność sali po wybraniu przez Państwa terminu, prosimy o kontakt z biurem czynnym: -od poniedz. do piątku, od 8 do 16. Tel.:(095)752-59-70 Adres e-mail: biuro@hotel-bastion.pl

Dlaczego my


Przestronna sala bankietowa
Profesjonalna obsługa
Wyśmienite jedzenie
Nowoczesna klimatyzacja
Najwyższej klasy sprzęt nagłaśniający
Projektor multimedialny
Bezprzewodowy dostęp do Internetu
Gustowne wnętrze
Dogodna lokalizacja
Przestronny parking
Realizujemy indywidualne wymagania
Ekskluzywne pokoje

Zapraszamy do kontaktu