usługi dodatkowe hotel bastion w kostrzynie

Pozostałe usługi w obiekcie

Sklep z artykułami tytoniowymi

W obrębie hotelu znajduje się sklep, który posiada w swoim asortymencie rozmaite marki papierosów, wyrobów oraz akcesoriów tytoniowych. Atrakcyjne ceny i miła obsługa sprawiają, że zdobywamy coraz więcej stałych klientów.

sklep tytoniowy w kostrzynie

Kantor 24h

Ze względu na dużą ilość gości z zagranicy uruchomiliśmy kantor wymiany walut, w którym w szybki i bezpieczny sposób można wymienić walutę Euro oraz Dolar amerykański. Kierując się dobrem naszych klientów zawsze oferujemy bardzo korzystny kurs. Zapraszamy również do naszych pozostałych kantorów przy ul. Dworcowej 2 (dworzec PKP) i ul. Gorzowskiej 6.

kantor w kostrzynie

Stacja paliw BP

Do dyspozycji gości oddajemy nowoczesną stacje paliw BP z paliwami najwyższej klasy i konkurencyjnymi cenami, które są szczególnie atrakcyjnie dla klientów z Niemiec. Tutaj również można zjeść ciepłą przekąskę, napić się pobudzającej kawy lub zaopatrzyć w środki chemiczne i inne artykuły samochodowe do samochodu.

stacja paliw bp w kostrzynie

Market

Market Bazar to także stała oferta promocyjna obejmująca zarówno najpopularniejsze produkty spożywcze, ale także wyszukane artykuły, których nie znajdą Państwo w innych sklepach. Analiza potrzeb klientów podpowiada nam co tak naprawdę powinno znaleźć się w koszyku każdego klienta kupującego w markecie Bazar.

market w kostrzynie

Apteka

Dnia 27.10.2009 na terenie Hotelu Bastion została otwarta samoobsługowa apteka firmy Corax o powierzchni ok. 100 m2. Czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8-22 i w niedziele w godzinach 10-22. Numer telefonu do apteki 095 727-82-71.

apteka kostrzyn

Fryzjer

Zadbaliśmy o stworzenie miejsca, w którym można oddać się chwili zapomnienia pod okiem profesjonalnych stylistek. Nasz salon fryzjersko-kosmetyczny został wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt mający służyć osiągnięciu najwyższego komfortu usług. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić najbardziej fantazyjne pomysły odnośnie fryzur lu/b makijażu. Oferujemy m.in. najwyższej klasy strzyżenie, farbowanie, balayage oraz fryzury okazjonalne (ślub, studniówka, sylwester).

fryzjer kostrzyn

Sklep zoologiczny

Z myślą o wszystkich miłośnikach zwierząt otworzyliśmy również sklep zoologiczny. W ofercie znajdują się dziesiątki produktów niezbędnych, aby spełnić potrzeby naszych małych milusińskich. Wiemy, że opieka nad zwierzętami to wielka odpowiedzialność dlatego nasz bogaty asortyment pozwala zmierzyć się z każdą sytuacją.

sklep zoologiczny w kostrzynie

Sklep z militariami

Sklep SportGunShop istnieje od 2010 roku. Zajmujemy się sprzedażą broni bez zezwoleń. Pracownicy sklepu są profesjonalistami, zajmują się na codzień AirSoftem oraz interesują militariami przez co świadczone usługi przez nasza firmę stoją na wysokim poziomie. Oferta sklepu jest codziennie aktualizowana, a braki magazynowe uzupełniane przez co oferujemy państwu szeroką gamę sprzętu.

Zapraszamy do kontaktu