restauracja kostrzyn

Restauracja

menu restauracji bastion

Restauracja Hotelu Bastion

Naszych gości zapraszamy do ekskluzywnej i nastrojowej restauracji Hotelu Bastion, idealnej do kameralnych oraz rodzinnych spotkań. Sympatyczna atmosfera i piękny wystrój wnętrz pobudzą apetyt, a profesjonalni kelnerzy zadbają o obsługę na najwyższym poziomie. Oferujemy wyrafinowane dania z różnych zakątków świata, a w bogatym menu, każdy znajdzie coś dla siebie. Wykwintne potrawy oraz wyborne desery zadowolą podniebienie największego smakosza.
Dodatkowo co dwa tygodnie prezentujemy wyjątkowe dania sezonowe, które są przygotowywane przez szefa kuchni. Realizujemy również specjalne zamówienia na wybrane przez gości dania, które nie znalazły się w naszym menu.

Usługi i udogodnienia

catering w hotelu bastion

Catering

Catering to jedna z ofert obszernej listy usług jakie świadczymy. Zajmujemy się dostarczaniem bogatego i wyśmienitego menu na różnego rodzaju przyjęcia rodzinne i biznesowe. Na życzenie gości przygotujemy menu specjalne, dostosowane do potrzeb, wymagań i oczekiwań. Wszystkie potrawy przygotowujemy z należytą starannością i opieramy je o świeże, sezonowe produkty.

świeżo mielona kawa

Bar

Amatorom wybornej herbaty, aromatycznej kawy lub mocniejszych trunków proponujemy spędzić czas w przytulnym barze połączonym z restauracją. Serwujemy rozmaite trunki, które wprowadzą w błogi nastrój i rozluźnią po ciężkim dniu.

Hotel Bastion w Kostrzynie

Parking

Przed hotelem znajduje się przestronny, monitorowany przez całą dobę parking, na którym bez problemu mogą parkować duże samochody jak i autobusy wycieczkowe. Jest to kolejne z wielu udogodnień pomocne w organizacji różnego rodzaju imprez grupowych.

imprezy okolicznościowe kostrzyn

Organizacja imprez

Organizujemy imprezy okolicznościowe, wesela, chrzciny lub też komunie, gdzie przy aromatycznym jedzeniu, lampce wyszukanego wina i łagodnej muzyce można miło spędzić czas w gronie najbliższych. Wszystkie imprezy okolicznościowe organizowane w naszym hotelu są gwarancją wysokiej jakości i zadowolenia.

restauracja hotel bastion w kostrzynie

Niezapomniane imprezy

Świetne miejsce na imprezy okolicznościowe, wesela, chrzciny lub też komunie, gdzie przy aromatycznym jedzeniu, lampce wyszukanego wina i łagodnej muzyce można miło spędzić czas.
Dodatkową usługą jaką oferujemy poza naszym hotelem jest catering. Zajmujemy się dostarczaniem bogatego i wyśmienitego menu na różnego rodzaju przyjęcia rodzinne i biznesowe. Nasze potrawy zachwycą podniebienia, a profesjonalna obsługa zadba o odpowiednią atmosferę i oryginalną oprawę każdej uroczystości.

Galeria

Zapraszamy do kontaktu