pokoje w kostrzynie

Apartament

Apartament

4
1 duże
76m2
pokoje w kostrzynie
apartamenty w kostrzynie

Zapytaj o pokój

Dla najbardziej wymagających, lubiących luksus gości czeka ekskluzywny apartament. To idealne miejsce dla osób, które preferują wygodę i dyskrecję. Apartament może ugościć maksymalnie 4 osoby, a więc jest świetny dla rodzin z dziećmi. Dzięki dużej przestrzeni, każdy znajdzie miejsce dla siebie, nie przeszkadzając innym współlokatorom. Dwa pokoje, które się w nim znajdują zostały zaprojektowane tak, aby dać jak największy komfort.
Główna sypialnia wyposażona została w duże łóżko zapewniające dużą wygodę podczas snu. Drugi pokojów posiada w swoim wyposażeniu elegancki, skórzany komplet wypoczynkowy, idealny do popołudniowego relaksu oraz duży stół, który perfekcyjnie spełni rolę podczas rodzinnego obiadu. Elementami, które znacznie podnoszą standard naszego apartamentu są jacuzzi, które przyniesie ukojenie po intensywnym dniu, oraz telewizor plazmowy, dzięki któremu nasi goście będą mieli najwyższą jakość obrazu.
Dla osób pragnących skorzystać z dostępu do sieci przygotowaliśmy bezprzewodowy internet WiFi, nie ograniczając pola zasięgu laptopa żadnymi zbędnymi kablami. Na wyposażenie składa się również telefon za pomocą którego można kontaktować się nie tylko z recepcją, ale również z całym światem.
Apartament został urządzony z przepychem, tak, aby zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta.

Udogodnienia

duża przestrzeń
skórzany komplet wypoczynkowy
duży stół z krzesłami
jacuzzi
telewizor plazmowy
bezprzewodowy internet WiFi
telefon
przytulna atmosfera
urządzony z przepychem

Rezerwacja bezpośrednia

Informacje o pokoju

Goście

4 (osoby dorosłe)


Powierzchnia

76 m2


Łóżka

1 duże


Typ pokoju

Apartament


Podobne pokoje

1
1 pojedyncze
14m2
2
1 duże
14m2